VÝROBA, PRODEJ, SERVIS A PRONÁJEM PRACOVNÍCH PLOŠIN

MXE170 na podvozku Piaggio

MXE170 na podvozku Piaggio
23.05.2024

Kloubová pracovní plošina namontovaná na Piaggio Porter NP6 Long Range s celkovou hmotností 2 800 kg, s maximální pracovní výškou 17,1 m, maximálním horizontálním bočním dosahem 6 m a nosností plošiny 250 kg.

UP & OVER je 6,8 m, rotace věže o 400° a samonivelační koš 1,20 x 0,70 m s rotací 50°+50° umožňují obsluze obejít jakékoli překážky a přesně se umístit na pracovní plochu.

Jeho nízká hmotnost mu umožňuje pohybovat se po choulostivých površích a jeho délka 5 850 mm a výška pouhých 2 550 mm mu umožňuje přístup do úzkých uliček ve městě nebo historických centrech.

Stabilizace základního tisku pouhých 1 800 mm zajišťuje snadné umístění a použití ve stísněných prostorách.

Tankování LPG a benzínu zajišťuje úsporu nákladů a menší znečištění; Umožňuje městský provoz ve všech denních hodinách, bez omezení způsobených dopravními blokádami. Systém start/stop v koši efektivně využívá platformu a optimalizuje spotřebu paliva.

S omezovačem snímání momentu je dosah závislý na zatížení a zajišťuje bezpečný pohyb.

EVE, vyvinutá elektronika Multitel Pagliero, zajišťuje linearitu a plynulost vertikálních a horizontálních pohybů. Proporcionální elektrohydraulické ovládací prvky regulují rychlost vysouvání sekcí, elevaci, klesání a otáčení z ovládacích panelů na plošině a na úrovni země.

Rameno vyrobené z hliníku zajišťuje tuhost a přesnost pohybů, bez ohybů nebo kmitání, které by mohlo ohrozit přesnost manévrování.

Potrubí a kabely jsou namontovány uvnitř ramene, aby se zabránilo riziku poškození překážkami nebo padajícími předměty a materiály.

Vybaveno všemi bezpečnostními a nouzovými zařízeními podle předpisů.

Volitelný je telemetrický systém pro vzdálenou komunikaci, který umožňuje GPS lokalizaci, zobrazení stavu stroje, parametrizaci a vzdálenou diagnostiku.

Snadno se používá, jeho aplikace jsou ve stavebnictví, pro údržbu, instalaci a montáž, renovaci a čištění, kovové střešní krytiny a obklady, prořezávání stromů a mnoho dalšího.

Shlédněte video: https://www.youtube.com/watch?v=VAL5Zmaw1qA

Fotogalerie

Soubory ke stažení


Ostatní aktuality