VÝROBA, PRODEJ, SERVIS A PRONÁJEM PRACOVNÍCH PLOŠIN
« Zpět na hlavní stránku

Servis, generální opravy a repas pracovních plošin

Servis

INREKA PLOŠINY SERVIS, s.r.o. provádí záruční i pozáruční servis drtivé většiny pracovních plošin používaných v České a Slovenské republice. Provádíme servis plošin z produkce Slováckých strojíren (MP10, MP13, MP16, atd.), všech plošin značky INREKA, všech plošin značky ISOLI a převážnou většinu plošin ostatních italských výrobců.

Běžný servis provádíme u zákazníka, větší opravy, opravy po haváriích jsou prováděny v montážní dílně v průmyslové zóně v Nivnici. Spolu s pravidelným servisem provádíme i mechanické a elektro revize pracovní plošiny včetně školení.

Repase pracovních plošin

Dosluhuje Vám Vaše plošina, ale nemáte peníze na novou? INREKA PLOŠINY SERVIS s.r.o. nabízí řešení: repase plošiny, která může být spojená s přestavbou plošiny na jiný podvozek. Při repasi je kompletně rozebrána celá nástavba pracovní plošiny, veškeré kovové díly včetně válců jsou zkontrolovány a popř. opraveny či vyměněny, konstrukce je opískována a opatřena novou povrchovou úpravou, plošina je opatřena novou elektroinstalací a novým hydraulických vedením. U plošiny MP 13 je odstraněno problematické elektroovládání a nahrazeno ovládáním pomocí přímé hydrauliky.

Celkovou opravou a případně doplněním či úpravou projdou i podpěry plošiny. Poté je možné repasovanou nástavbu nainstalovat na původní podvozek či na zcela nový vhodný podvozek dle dohody se zákazníkem. Po repasi je zaručena životnost plošiny nejméně po dobu životnosti nového podvozku, na něhož je nástavba usazena, a to vše přibližně za 1/2 nákladů spojených s pořízením nové montážní plošiny.

Repase plošin MP 16

Repase plošin - MP10, MP 13

Repase plošin - INREKA, Farmář, havarované