VÝROBA, PRODEJ, SERVIS A PRONÁJEM PRACOVNÍCH PLOŠIN
« Zpět na hlavní stránku

O nás

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

vítáme vás na webových stránkách firmy INREKA PLOŠINY SERVIS, s.r.o. nabízející prodej, servis, generální opravy a pronájem pracovních plošin.

Nabízíme pracovní plošiny vlastní výroby i plošiny předních evropských výrobců. Naše společnost již před lety navázala na tradici výroby pracovních plošin v Uherském Brodě. Dodáváme a provádíme servis stovek kusů pracovních plošin v majetku společností ČEZ, Západoslovenská distribučná, Stredoslovenská distribučná, řady menších elektromontážních společností, podniků technických služeb, a soukromých vlastníků.

Kromě vlastní výroby pracovních plošiny značky INREKA jsme oficiálním autorizovaným prodejcem a servisním střediskem pro ČR a SR značek ISOLI, Multitel Pagliero, KLUBB France, PLATFORM BASKET, IMER a VEMA. Naše prodejní portfolio obsahuje jak koncepčně jednoduché stroje, tak i plošiny vybavené nejmodernější elektronikou pro co největší uživatelský komfort a maximální hodnoty pracovního diagramu. Proto jsme schopni nabídnout pracovní plošinu na podvozku s celkovou hmotností do 3500 kg s pracovní výškou až 27 metrů včetně řady variant plošin na podvozcích 4x4 pro práci v terénu.

Servis a generální opravy provádíme především u plošin značek, jejichž autorizované zastoupení držíme, ale i u plošin výrobce Slovácké strojírny (MP13, MP16, MP27), a i plošin ostatních zahraničních výrobců. Servisní práce provádí tým kvalifikovaných a řádně proškolených servisních techniků. Jelikož mají naši pracovníci k dispozici servisní vozidla plně vybavená pro servisní zásahy po celém území ČR i v zahraničí, provádíme drobné opravy a revize přímo u zákazníků. Velké servisní zásahy a generální opravy provádíme v našem servisním středisku v Nivnici u Uherského Brodu.

Věříme, že i Vám dokážeme výškové práce ulehčit a těšíme se na spolupráci s Vámi.