• česky
  • english
  • deutsch
  • русский
Potřebujete poradit? Zavolejte nám +420 605 260 765
« Zpět na hlavní stránku

O nás

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

vítáme vás na webových stránkách firmy INREKA PLOŠINY SERVIS, s.r.o. nabízející prodej, servis, generální opravy a pronájem pracovních plošin.

Nabízíme pracovní plošiny vlastní výroby i plošiny zahraničních výrobců a také můžeme nabídnout široký sortiment použitých pracovních plošin. Naše firma již před lety navázala na tradici  výroby pracovních plošin v Uherském Brodě  a čerpá tak z letitých zkušeností.

Naše společnost je oficiálním zástupcem italských společností ISOLI a PLATFORM BASKET. Provádíme prodej a servis všech pracovních plošin značky Isoli. Všechny plošiny značky isoli jsou vyráběny z vysocepevnostní oceli, proto jsme schopni nabídnout pracovní plošinu do 3500 kg s pracovní výškou až 27 metrů

 

Servis a generální opravy provádíme především u plošin značky INREKA, ISOLI, Slovácké strojírny (MP10,MP13,MP16,MP20), ale i plošin ostatních zahraničních výrobců. Servisní práce provádí tým kvalifikovaných a řádně proškolených servisních techniků. Jelikož mají naši pracovníci k dispozici servisní vozidla plně vybavená pro servisní zásahy, po celém území ČR i zahraničí, provádí drobné opravy přímo u zákazníků. Velké zásahy a generální opravy provádíme v našem servisním středisku v Uherském Brodě.

Věříme, že i Vám dokážeme výškové práce ulehčit a těšíme se na spolupráci s Vámi.